Profil firmy

Realizace staveb

Společnost MOBEST od roku 1992 nabízí služby zaměřené na realizaci staveb. Jsme specialisté na suché stavby - sádrokartonové systémy, ale i výstavbu kompletních stavebních celků. Naše aktivity zahrnují návrhy a realizace staveb a interiéru, které provádíme dle zadání a přání zákazníků od atypických přes malosériové až po interiérové celky. Našim cílem je poskytnout služby vysokých kvalit se zaměřením na spokojenost zákazníka a vybudování silné základny spokojených a stálých klientů. Nabízíme služby v oblastech, jako jsou:

Pracovní středisko

V současné době je činnost firmy MOBEST soustředěna ve středisku:

Historie společnosti

Stavební společnost MOBEST vznikla v roce 1992 a je zaměřena na stavební činnost, půdní vestavby, rekonstrukce i stavby nových objektů. V průběhu let se podílela na stavbách ve sféře zdravotnictví, školství a kultury. Za dobu trvání rozšířila společnost svou působnost o obchodní činnost související s hlavním tématem firmy.

Před rokem 1992 pracovali dnešní členové společnosti ve sdružení stavebních řemesel MOBEST. V tomto období byla zahájena realizace prvních staveb. Navázali jsme spolupráci s firmou OWAcoustic, AMF Thermatex, KNAUF, Rigips i Lafarge. Postupným vyškolením pracovníků, kteří v dnešní době zvládnou i nejobtížnější prostorové konstrukce, dosáhla společnost vysoké odborné kvality a široké působnosti.

Od roku 2006 se zabýváme realizací komplexních dodávek staveb.

Certifikace a inovace

V průběhu uplynulého období jsme získali certifikace pro různé konstrukční systémy patřící ke špičkám světových technologií. V současné době patříme mezi nejúspěšnější realizační firmy v tomto oboru na českém trhu, který jsme v roce 2000 rozšířili o program renovace dveřních křídel a schodů patentovanou technologií firmy Welle. Tato technologie zahrnuje truhlářskou úpravu stávajících dveřních křídel (např. dodatečné prosklení na přání zákazníka) a následné provedení povrchové úpravy prostřednictvím termoplastu v různých designérských dekorech. Od roku 2004 je společnost MOBEST a.s. držitelem Certifikátu Systému managementu jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001 a členem Cechu sádrokartonářů.

Péče o zákazníka

Našim cílem je poskytnout služby vysokých kvalit s koncentrací na spokojenost zákazníka a vybudování silné základny spokojených a stálých klientů. Spolupráci s klientem považujeme za velmi důležitou, vždy upřímnou a otevřenou. Zabezpečujeme důvěrnost služeb podle potřeb klientů a řídíme se heslem: "Náš zákazník, náš pán".

Informujeme

Sponzorujeme fotbal Více

Pozvěte nás do tendru Vyhlašujete výběrové řízení? Rádi se ho také účastníme. Nabídneme Vám prvotřídní služby za vynikající ceny. Více